Zapraszamy do zgłoszenia osoby które mają "to coś" - komunikatywne, nie bojące się nowych doświadczeń, uśmiechięte i pracowite :) Czekamy na zgłoszenia osób to działów modelek i modeli ale też i osób starszych, które mają już jakieś doświadczenie i chciałyby kontynuować z nami karierę w reklamie czy filmie.

Podstawowe wymagania:

modelki: wiek 17-23, wzrost min 170cm, wymiary talia do 65cm, biodra do 95cm, 

modele: wiek 17-28, wzrost min 180cm, wysportowana sylwetka w rozmiarze S-L

 

Uruchomiliśmy też specjalny dział "fit & dance" w których znajdują się osoby zajmujące się zawodowo tańcem i zdrowym stylem życia.

Pozycjonowanie Stron , powered by Quick.Cart
Klauzula informacyjna zgodna z RODO
Informujemy, że:
1. Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest Tatiana Złotowicz Tatiz Agency z siedzibą przy ul. Rolnej 43b/38, w Poznaniu (61-487), tel.: 793540886 adres e-mail: info@tatiz-agency.pl
2. Celem zbierania danych jest zawarcie i rozliczenie potencjalnej umowy.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj: Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji umowy. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe zawarcie umowy oraz jej rozliczenie.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa oraz podmioty ściśle współpracujące z Agencją.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.