Szymon Brodziak otrzymał tytuł Najlepszego Fotografa Reklamowego Roku na międzynarodowym konursie fotograficznym Prix de la Photographie Paris 2016 (Px3).

Zwycięska sesja to projekt dla marki Bizuu pt. „Wolna jak ptak, kobieca jak Bizuu”, która otrzymała Złoty Medal w kategorii Moda oraz Srebrny Medal w kategorii Prasa. Ponadto Brodziak zdobył dwa Brązowe Medale za Kaledarz Rossmann oraz najnowszą publikację InPosnania.
Pulę nagród polskiego fotografa w tym prestiżowym konkursie uzupełnia aż 7 wyróznień w kategorii Sztuka, Portret, Moda oraz Uroda m.in. za edytorial Rolls Royce Wraith oraz kalendarz z Leonorą Jiménez.

Px3 to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Europie, którego jury składa się z międzynarodowych autorytetów w branży fotograficznej z Paryża, Londynu i Nowego Jorku. W jubileuszowej 10. edycji konkursu, jury Px3 wyłoniło zwycięzców spośród tysięcy zgłoszeń z ponad 85 krajów.

Fotografie nagrodzone w konkursie zostaną wystawione w galerii Espace Beaurepaire w Paryżu, 12 lipca 2016 oraz opublikowane w Rocznym Albumie Px3.

Przedstawiamy nagrodzone fotografie z udziałem naszej modelki - Kamili Dudzińskiej :)

Pozycjonowanie Stron , powered by Quick.Cart